Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Dáda Patrasová není žena mého života, vztah s ní končí..." říká Felix Slováček

Publikováno 23.3.2018 v 10:00
Felix Slováček - hudebník

„Spolupráce s Karlem Gottem a Ladislavem Štaidlem byla moje nejoblíbenější. Jezdili jsme po světě, dělali hudbu a lidem se to líbilo,“ říká Felix Slováček. Jeho hudební partneři měli pocit, že nemůžou svobodně tvořit. Rozhodli se, že zůstanou v Německu. „Nebyl jsem na to vůbec připravený. Po dvou měsících jsem klukům řekl, že se vrátím a ti se později vrátili také.“

Felix Slováček se také zamyslel nad hranicí, kdy by měl člověk přestat s tvorbou. „Dokud to člověku hraje, tak si myslím, že není důvod přestávat. Zatím si všechno pamatuju, není důvod odcházet.“

Dádě Patrasové pomohl v dobách, kdy odcházela ze Semaforu a nevěděla co dál. „Napsali jsme jí písně a Dáda vymyslela žížalu Julii, já měl na starost obchodní stránku. Není to v současnosti osudová žena mého života.

Jak vzpomíná na Gustava Husáka? Muselo se někomu z Pragokoncertu odvádět část peněz? Byl Karel Gott jeho šéfem? Jakou miluje hudbu? A co v současnosti chystá za projekty?


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}