Našli jsme {{ search.data.length }} vide{{ search.suffix() }} pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}":

Pro {{ search.bytag ? 'štítek' : 'výraz' }} "{{ search.termshow }}" jsme bohužel nic nenašli.

×
×

"Andreje Babiše bych jako premiéra unesl..." říká Vítězslav Jandák

Publikováno 11.7.2017 v 17:03
Vítězslav Jandák - člen Rady Českého rozhlasu

Bývalý ministr kultury a poslanec za sociální demokracii Vítězslav Jandák, dnes působící jako člen Rady Českého rozhlasu, otevřeně komentuje v novém rozhovoru pro XTV současné vrcholné politiky a působení v médiu veřejné služby.

Jedním z témat, kde má Jandák názorově naprosto jasno, je momentální pád ČSSD, který je zapříčiněný neúspěšným obdobím, kterým strana již delší dobu prochází. “Jednou jste dole, jednou nahoře. Tak je to v životě a tak je to i se stranami. Je to normální. My tu krizi dnes vidíme v celé západní Evropě, levice v podstatě prohrává,” řekl.

Předsedu hnutí ANO Andreje Babiše by unesl jako příštího předsedu vlády a líčí i důvod jeho dosavadního úspěchu: “Mluví normálně. Něco v životě dokázal a potom lidem říká, že odstraní nešvary. Ty, které zavedly strany minulé. To je ta jednoduchost a sdělnost. To se lidem líbí.”

“Jsem absolutní přívrženec Miloše Zemana a budu ho podporovat. Myslím, že bude opět zvolen prezidentem,” říká o současné hlavě státu a svoji prezidentskou kandidaruru v příštím roce tak zcela rezolutně vylučuje.


Komentáře

Starší videa
{{ core.jeVicVideiText }}