Václav Knop a Václav Upír Krejčí: O seriálu Hospoda, politice, kouření i nenávisti

Hosty dalšího dílu pořadu Xaver Live byl Václav Upír Krejčí a Václav Knop. Právě druhý jmenovaný režíroval Upírovi jeho CD. „Každou větu, která tam je, jsem říkal čtyřikrát. Trpím obrovskou dysleksií,“ popisuje s humorem Václav Upír Krejčí. „Je to skoro dokumentární záznam vyprávění,“ dodává Knop. „Je dobře, že jsme nevstoupili do té řeky podruhé.

Režisér je po smrti, ani někteří kolegové tam nebyli. Hospoda byla napsaná, ale nikdo to po Jaroslavu Dudkovi nevzal,“ vzpomíná na legendární seriál Hospoda. „Stál jsem u zrodu tohoto seriálu,“ přidává se k němu Upír. Původně chtěl hrát kuchaře. Hlas Václava Knopa je ke slyšení na některých vlakových nádražích.

„Přizvali mě v 90. letech jako tenora, věděli že má vyšší hlas. Zkusili to pustit v halách a bylo to ono. Mělo to svůj efekt.“ Postupně byl nahrazován ženským hlasem a vznikla dokonce iniciativa, kde ho chtěli vrátit.

Sledujte příjemné povídaní o bitcoinech, kouření, politice, knihách, osobnostech i vzpomínání v dalším živém streamu pořadu Xaver Live.

Jak vzpomíná Václav Knop na dabing ve hře Mafia? Jak vzpomínají na některé komické situace z jejich života? A co si myslí o politicích?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.