„Štěchovický poklad? Něco tam je, ale zlato ne. Mohou tam být plány tajných nacistických zbraní i stroje.“ – říká Jaroslav Mareš, reportér, publicista a badatel.

Co je očima českého badatele nejzajímavější? Je největší evergreen štěchovický poklad? Existuje? Na jakou účinnost zbraní se nacisté dostali na sklonku války? A bude reportér, publicista a badatel Jaroslav Mareš sám poklad hledat?

„K bádání jsem se dostal, protože jsem musel. Já chtěl točit o záhadách a zjistil jsem, že čeští badatelé mají méně času na bádání, než já mám času na natáčení. Takže jsem se do toho musel trochu zapojit, aby bylo o čem vysílat.“ – konstatuje Jaroslav Mareš, reportér, publicista a badatel.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Co se týká štěchovického podkladu, myslím si, že něco u Štěchovic je, ale podle toho, co o tom vím a co jsem měl možnost zjišťovat, doufám, že to Němci dobře schovali a zabezpečili. Protože kdyby to někdo našel, bude z toho hodně nepříjemností. Není tam zlato, nejsou tam cennosti.“ – dodává Jaroslav Mareš, reportér, publicista a badatel.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jaroslav-maresstechovicky-pokladzahady

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.