Pavel Novotný účtuje s Babišem, se Zemanem, s Okamurou, s Řepkou, s Kristelovou, s Gottovou...

„Pořád jsem král bulváru. Je možné, že se k tomu po starostování vrátím, ale chtěl bych být investigativcem. Kandidaturu na prezidenta nevylučuji, byl bych správným prezidentem, lid se mě ale nezaslouží,“ říká novinář a politik Pavel Novotný. S Markem Vítem pořád nepřestal bojovat, označuje ho jako nebezpečného recidivistu.

„Strašně bych si přál, aby umřel. Je to zrůda, soudní spravedlnost na něj nestačí. V jeho případě jsem jeho nejvyšší pravda. Všechny oběti končí u mě doma. Jednou vyjde najevo, že šlo o největšího podvodníka,“ říká. Ani špetku studu nikdy necítil. „Obsah komerčních médií vytváří příjemci.

Vztah s Jaromírem Soukupem mu prý narušily vztahy s Kateřinou Brožovou. „Chce být respektovaný v politice, ale jde na to blbě. Fyzicky jsem se ho bál, může být agresivní, bál jsem se, že mi natáhne. Babiše nemám rád, je to zhouba společnosti. To jakým způsobem zvládl jeho PR tým kauzu s nemocným synem je ukázka špičkové profesionality,“ myslí si Pavel Novotný.

„Ještě mají jednu metu, když Babiš řekne, že Čapí hnízdo byl podvod a omluví se. Ovčáček odvádí skvělou práci. Dělat mluvčího Zemanovi na takové úrovni a ještě trollit novináře je také ukázka velké profesionality. Myslel jsem, že Mynář Zemana odvolá. Je možné, že své prezidentování ve zdraví dožije. Pustit Kajínka byl populismus,“ poznamenává současný starosta Řeporyjí.

Co si myslí v současnosti o Kateřina Kristelové a Tomáši Řepkovi? Co si myslí o ČSSD? Proč Zeman neodvolá Mynáře? Jaké je tajemství Jiřího Kajínka?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.