„Národ je rozdělen na tři třetiny. Antibabiš, Babiš a pak my, co nad nimi kroutíme hlavou.“ – říká komentátorka Karolina Stonjeková.

Jak oslavila Karolina Stonjeková letošní výročí 17. listopadu? Jak vnímala věci, které se kolem oslav děly? Co soudí o útoku na Václava Klause mladšího na Národní třídě? Nebyl tam zaplacený kompars? Je Andrej Babiš lepší premiér než Bohuslav Sobotka? Měli by mít voliči speciální průkazy, jak navrhla herečka Bára Hrzánová?

„Děkuji všem divákům, že místo 168 hororů Nory Fridrichové, což je pořad, který za chvíli začne, koukají na nás. Výročí 17. listopadu bylo tak přeexponované, dohnané za hranu, že mám pocit, že když se říká, že národ je rozdělený na dvě poloviny, tak není, protože je rozdělený na tři třetiny. Jedna třetina jsou antibabiš, druhá třetina jsou Babiš. A pak jsme my, kteří nad přetahováním předchozích dvou třetin kroutíme hlavou.“ – zmiňuje komentátorka Karolina Stonjeková.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Zvuková kulisa z Národní třídy byla výživná. Tohle je jedna z věcí, které mi neuvěřitelně vadí, protože je úplně jedno, jaký politik tam přijde. Je úplně jedno, jak moc s ním nesouhlasím, ale bránit někomu, aby šel uctít památku důležitého výročí, to jsou věci, které jsou naprosto nedůstojné.“ – konstatuje komentátorka Karolina Stonjeková.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

karolina-stonjekovamilion-chvilekbabisantibabis17.-listopadbara-hrzanova

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.