„Anife je velice temperamentní. Několikrát na mě vzala nůž. Koronavirus snáším normálně. Mám se snad kvůli tomu věšet?“ – vypravuje herec Ivan Vyskočil.

Jak snáší herec Ivan Vyskočil koronavirus? Kde přišel ke své bývalé partnerce Anife, kdy jeho čtvrté manželství skončilo v roce 2006 rozvodem? A jak se vlastně Anife ocitla v Čechách? Jela opravdu původně do Německa a vystoupila omylem v Praze? Opravdu na něj vzala nůž?

„Koronavirus snáším normálně. Co mám dělat? Mě by se to už asi týkalo. Ale mám se kvůli tomu snad věšet? Určitě to dopadne dobře,“ konstatuje herec Ivan Vyskočil.

„K Anife jsem přišel tak, že jsem byl po rozvodu a přišel za mnou můj syn a povídá: ‚Já bych pro tebe měl jednu takovou známost. Ta je taková černá. Ta by se ti líbila.‘ A já jsem říkal: ‚Ne, já nechci žádný ženský vidět,‘“ začíná vypravovat Vyskočil s tím, že by tehdy (v nadsázce, pozn. red.) těsně před sebevraždou.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„My bydleli v Ďáblících a tam večer po cestičce ve tmě šly oči a zuby. Nic jiného z ní nebylo vidět. A já jsem si říkal: Ta je hezká! Škoda, že nejsem mladší. No, a pak jsem s ní byl deset let. Syn mi ji přivedl, ten za to může,“ popisuje herec Ivan Vyskočil s tím, že je pravda, že Anife na něj několikrát při hádce vzala nůž, a dokonce ho i při svém temperamentu bodla.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ivan-vyskocilanife-vyskocilovakoronaviruscovid-19karieraherectvidivadlorozvod

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.