×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Zlegalizujme konopí a prostituci, trh regulujme. Takzvané odposlechy elektroměrů byla nešťastná kampaň pana Pospíšila..“ – politik Marcel Kolaja

Zlegalizují Piráti marihuanu? Je řešením pro bytovou krizi sledování elektroměrů? Jak vyřešit problémy s trhem prostituce? Jak podpořit kybernetickou bezpečnost v Evropské unii? Jakým způsobem bojovat proti daňovým rájům?

„Represe v oblasti užívání konopí je nefunkční. Vytváří černý trh, lidé, kteří potřebují konopí využít pro zdravotní účely se nacházejí v šedé ekonomice a jsou kriminalizováni.“ – říká Marcel Kolaja. Trh chce nejlépe regulovat a nastavit rozumné podmínky pro léčebné účely a osobní potřebu.

„Pokud chcete řešit bytový problém v Praze, je důležité vědět, zda je problém ve volných bytech. Nevidím nic špatného na tom, když zjistíme anonymní data o tom, zda jsou v Praze prázdné byty.“ – komentuje Marcel Kolaja nápad Pirátů ohledně sledování elektroměrů.

► Doporučujeme YouTube - Xaver Live

„Nesmíme se tvářit, že problém s prostitucí neexistuje. Postavme se k tomu čelem a problém řešme.“ – Marcel Kolaja je názoru, že by se politici měli více zaměřit na trh s prostitucí a vytvořit pro něj legislativu a regulace.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.