×

Další video: Ondřej Hejma: „Zpravodajství ČT? Ať ho prodají. Mohlo by se jmenovat Soros TV. Plukovnická junta epidemiologů přebírá moc. Prymula? Trochu Hvězdné války. Bojová čivava ODS udělala závažnou chybu. Svrhávat vládu teď může jenom šílenec.“

Countdown
Zrušit
×

„Zdravotnictví v ČR je výborné a levné. Politickým stranám jsem přestala věřit. Imigranti by měli být přidělováni do ČR a naše povinnost je se o ně postarat.“ – říká doktorka Věra Křížová

Jaké nové jsou nové technologie a postupy v gastroenterologii? Pomáhá či škodí volný pohyb osob ve zdravotnictví? Měla by mít Evropská unie společnou imigrační politiku? Měli bychom mít povinnost postarat se o imigranty?

„Politickým stranám jsem přestala věřit. Vyhlédla jsem si osoby, které jsou podle mě důvěryhodné, nejsou vázáni žádnou stranickou disciplínou, mohou se rozhodovat podle svého nejlepšího svědomí a souhlasím s jejich hodnotovým žebříčkem“ – říká Věra Křížová.

„Nejdůležitější politické téma na unijní úrovni je pro mě jednoznačně bezpečnost a společná imigrační politika. Imigranti by měli být přidělováni do ČR a naše povinnost je jim pomoci.“ – popisuje Věra Křížová své názory na imigrační politiku a své preference v případě zvolení do Evropského parlamentu.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Od roku 89 žijeme v pohádce. Myslím, že lidé si toho neváží. Dřív bychom mohli jen snít o studiu ve světě – v USA, ve Švédsku či o práci v Německu, Švýcarsku a dalších. Souhlasím, že na Evropské unii je co vylepšovat, ale jsem toho soudu, že špatná Evropská unie je lepší než žádná Evropská unie.“ – komentuje současnou politickou situaci Věra Křížová.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.