×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Zdravotnictví v ČR je výborné a levné. Politickým stranám jsem přestala věřit. Imigranti by měli být přidělováni do ČR a naše povinnost je se o ně postarat.“ – říká doktorka Věra Křížová

Jaké nové jsou nové technologie a postupy v gastroenterologii? Pomáhá či škodí volný pohyb osob ve zdravotnictví? Měla by mít Evropská unie společnou imigrační politiku? Měli bychom mít povinnost postarat se o imigranty?

„Politickým stranám jsem přestala věřit. Vyhlédla jsem si osoby, které jsou podle mě důvěryhodné, nejsou vázáni žádnou stranickou disciplínou, mohou se rozhodovat podle svého nejlepšího svědomí a souhlasím s jejich hodnotovým žebříčkem“ – říká Věra Křížová.

„Nejdůležitější politické téma na unijní úrovni je pro mě jednoznačně bezpečnost a společná imigrační politika. Imigranti by měli být přidělováni do ČR a naše povinnost je jim pomoci.“ – popisuje Věra Křížová své názory na imigrační politiku a své preference v případě zvolení do Evropského parlamentu.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Od roku 89 žijeme v pohádce. Myslím, že lidé si toho neváží. Dřív bychom mohli jen snít o studiu ve světě – v USA, ve Švédsku či o práci v Německu, Švýcarsku a dalších. Souhlasím, že na Evropské unii je co vylepšovat, ale jsem toho soudu, že špatná Evropská unie je lepší než žádná Evropská unie.“ – komentuje současnou politickou situaci Věra Křížová.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.