×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Zdeněk Pohlreich je zlý člověk..." říká kuchař Jiří Babica

"Kuchařská mafie v čele Pohlreichem, Vaňkem a Poštulkou mě mezi sebe nechtěla pustit. Chtěli to celé ovládnout sami a já jsem se jim tam vetřel," řekl Jiří Babica v rozhovoru pro XTV. "K Pohlreichovi na oběd bych nešel. Těstoviny aglio olio za 160 korun jsou přehnané, víme všichni, co v nich je... Jeho urážky jsem vždy nechal vyšumět, je to pod mojí úroveň. Kuchařů jako je on je v ČR asi 150," dodal Babica. 

"V současné době se živím obchodem z lyžemi, jezdím na akce a moderuji v rádiu. Musíš být trochu šetřivější, ale jde to. Jsem spokojený," prozradil kuchař Jiří Babica, který podle svých slov nikdy nemusel v restauraci vracet jídlo: "Jediné, co mi vadí, je když jídlo není čerstvé, to bych nikdy nepozřel."

Babica se vyjádřil také k populárnímu "zaměňování" surovin za ty, které chybí. Babicovy "náhražky" se ve své době staly terčem vtipů na internetu. "Vzniklo to tak, že jsem zdůrazňoval, aby do receptu lidé nevkládali to, co jim nechutná. Nejde o to, co do receptu patří, ale o to, co nám chutná. Musí se u toho přemýšlet a nemít strach," vysvětluje Babica.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.