×

Další video: Protiputinovský bramborový salát, dezinformace VM a zase ženy v Barmě!

Countdown
Zrušit
×

"Zcela určitě budu volit SPD, dal bych hlas i Zemanovi..." říká písničkář Pepa Nos

Písničkář Pepa Nos hovořil v rozhovoru pro XTV o politice, muzice a víře v Boha.

“Politika je věc veřejná. Já plavu ve veřejném prostoru jako každý z nás. Samozřejmě bych se mohl oddělit a jít někam do Himalají se zakutat a tam pozorovat cvrkot cikád, ale nemám to zapotřebí. Od určité doby mohu splynout úplně se vším, i s tím nejvíce veřejným i soukromým,” říká bývalý kandidát do senátu i poslanecké sněmovny.

“Od roku 1982 mě nic nerozčiluje. Jenom sleduju cvrkot a ten je ted’ nejvíc slyšet ohledně uzurpování si co největší moci. Zajímá mě, kdo do toho nejvíc buší,” dodává.

Na rozdíl od většiny svých kolegů, kteří se ostře vymezují vůči prezidentu Miloši Zemanovi, říká: “Já jsem mu kdysi hrál v Semaforu. Setkali jsme se a byl to pro mě fajn člověk. Nemám s Milošem Zemanem problém, protože většinou, když se s lidma přímo setkám, tak je okamžitě odhadnu. Já bych mu dal hlas v nadcházejících volbách. Přikláním se k tomu, že on je figura, která momentálně brání a chrání obyvatelstvo České republiky.”

V parlamentních volbách podpoří Tomia Okamuru, kterého osobně zná a pozorně sleduje. “Oba dva si ladíme, když se setkáme si ladíme. Zcela určitě budu volit SPD. To je svoboda, tak jako Vy a Vaše televize. Budu volit přímou demokracii a svobodu. Nikdo jiný takový tady není, alespoň pro mě ne.”

Při tvorbě textů a hudby uplatňuje koncept, který zahaluje vážné věci do humoru a legrace. Jako silně věřící člověk čerpá inspiraci z vesmíru a duchovního srdce. “Kdokoliv žije jenom v hlavě, má problém. Jakmile se občas dokáže soustředit na duchovní srdce, tak vám to jemně odpoví. Nemůžete sdělovat něco, co je vám proti srsti, aniž by jste neriskovali zrušení své individuality, zrušení svého poslání a zrušení smyslu existence na této Zemi,” popisuje Nos.

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.