×

Další video: „Moji klienti mají opakované tendence k sebevraždě anebo sebepoškozování.“ - vysvětluje TFP terapeut Karel Dobroslav Riegel

Countdown
Zrušit
×

„Zachovejme nyní pietu. Senát by ale mohl být nahrazen lidovým vetem. ČT spoluorganizovala demonstrace proti premiérovi.“ – říká poslanec Lubomír Volný.

Jak jej zasáhlo úmrtí Jaroslava Kubery? Padla opět i slova o rozpuštění horní komory. Souhlasí a proč? Měla by vzniknout komise kvůli těžbě lithia? Co říká poslanec Lubomír Volný na údajný zákaz domobran a opravdu hrozí? Jak to vypadá s jeho oznámením vůči České televizi?

Hnutí SPD v roce 2019 vyloučilo ze svého poslaneckého klubu Lubomíra Volného, Mariana Bojka a Ivanu Nevludovou. Všichni tři poslanci zvolení v Moravskoslezském kraji oznámili odchod z SPD a vstoupili do nově založeného hnutí Jednotní – Alternativa pro Patrioty. Volný se stal předsedou.

„Smrt pana Kubery mne zasáhla jako smrt každého v mém okolí.  Teď bychom měli zachovat pietu. Senát jsem považoval vždy za zbytečný. Jsem zastáncem přímé demokracie, takže si dovedu představit, že Senát by byl nahrazen nějakou z forem přímé demokracie. Mám zde na mysli třeba možnost vetovat zákony lidovým vetem. Díky tomu mohou mít třeba ve Švýcarsku velice štíhlou vládu.“ – říká poslanec Lubomír Volný.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Ti lidé, kteří nyní volají, že budou zrušeny domobrany, mají pravdu. Proto jsme připravili pozměňovací návrhy takřečeného branného zákona. Tak, aby bylo jasné, že ti, co jsou dnes zaregistrováni jako domobrana, tak aby se jich zákon netýkal.“ – doplňuje poslanec Lubomír Volný.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

lubomir-volnyjaroslav-kuberactdomobranasenatlithium

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.