×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

„Z EU vystoupit! Udělala z nás druhořadý stát v zájmu nadnárodních firem. Havel propustil vrahy. Zabíjeli dál.“ – říká předseda SPD Tomio Okamura.

Proč se nám eurodotace nevyplatí? Měli bychom z EU vystoupit? Vadilo by mu být ve vládě s Andrejem Babišem? A proč Tomio Okamura, šéf SPD, tak ostře kritizuje amnestii Václava Havla?

„Ano, Brusel podporuje likvidaci evropských národů. Argumentů je nespočet. Maďarsko a Polsko odmítlo povinné kvóty migrantů a Evropská unie je chce soudně donutit, aby migranty přijímaly. S tímto diktátem EU zásadně nesouhlasíme.“ – konstatuje předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„V čím zájmu to je? Je jasné, kam politika globalistů směřuje. Je tu snaha vytvořit jeden obrovský nadnárodní trh. Evropská unie z nás udělala druhořadou zemi. Na našem členství vydělávají nejvíce nadnárodní firmy, kdy my jsme laciné odbytiště s lacinou pracovní silou.“ – podotýká předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

dotaceandrej-babisspdeuvaclav-haveltomio-okamuramigracekvotyglobalizace

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.