×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Výroba vepřového padla na 50 procent. Dokud budeme mít vlastní základní potraviny, energii a měnu, budeme soběstačným státem. Ne jako v Řecku.“ – míní starosta a kandidát do Senátu Miroslav Ušatý.

Miroslav Ušatý, starosta Albrechtic nad Vltavou, kandiduje do jihočeského zastupitelstva a do Senátu za hnutí Trikolóra. Co pro něj bude větší výhra a zároveň prohra, jaké jsou jeho priority, o co chce usilovat a dá se skloubit funkce starosty a senátora?

„Výhrou pro mne bude uspět v senátních volbách, ale zároveň i úspěch Trikolóry v krajských volbách. A prohry, ty žádné nejsou. Pracuju jako starosta obce a při případném úspěchu v senátních volbách si myslím, že funkce senátora a starosty se dají velmi dobře skloubit.“ – říká Miroslav Ušatý.

„Jsem starostou druhé volební období, takže mohu využít zkušeností starosty. Práce, která je u nás na zastupitelstvu, je na velmi dobré úrovni. Nejvíce zajímá obyvatele bydlení, v tomto týdnu jsme předávali osm bytů v rámci sociálního bydlení. Města a obce by se měly znovu zabývat bytovou politikou, řada mladých rodin nemá na to si vlastní bydlení pořídit.“ – konstatuje Miroslav Ušatý.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Nejdůležitější je pro mne soběstačnost, osobně ve výrobě základních potravin, kde třeba výroba vepřového masa padla na 50 procent. Koronavirová krize může být pozitivní v tom, že si člověk uvědomí, že základní potřeby si musíme vyrábět sami. To znamená energie, potraviny, bezpečnost, měnová bezpečnost. Dokud budeme mít vlastní měnu, budeme soběstačným státem. Ne jako v Řecku. A v tom je hlavní úloha státu.“ – míní Miroslav Ušatý.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

miroslav-usatystarostaalbrechtice-nad-vltavousenatni-volbykandidat-do-senatusobestacnostpotravinova-sobestacnostmenamenova-bezpecnostreckojihoceske-zastupitelstvoveprove-masokoronaviruskoronavirova-krize

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.