×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Vyprovokovat policisty v USA? Jdu do toho..." slíbil Mike Pán

Populární youtuber Mike Pán, dříve Mikael Oganesjan během natáčení rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým pro televizi XTV přistoupil na nečekanou nabídku. “Zaplatím vám cestu do Las Vegas včetně ubytování, ale mám podmínku. Zkusíte se k americkým policistům chovat tak, jako k těm českým,” vyzval hosta moderátor. “Jdu do toho,” souhlasil host. Cesta se má konat do jednoho roku. 

“Budu s sebou potřebovat právníka,” zněla jedna z podmínek mladíka, který se proslavil provokací městských strážníků a nedodržováním pravidel silničního provozu, které natáčí na kameru a nahrává na internet. 

Během rozhovoru prozradil Pán, který se před nedávnem nechal oficiálně přejmenovt podle své internetové přezdívky, kolik peněz mu vydělává jeho videokanál, kolik milionů má na účtu a co na jeho kontroverzní tvorbu říkají jeho rodiče. Na svém podnikání prý nevidí nic špatného: “Zachraňujeme i lidi, kteří se řízením živí.”

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.