×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Voliči Babiše jsou oběti dokonalé kampaně, voliči Okamury jsou kreténi..." říká Pavel Novotný

Volby dopadly dobře, národ dal demokraticky jasnou důvěru slovenskému estébákovi a japonskému fašistovi, je to vůle lidu,“ komentuje Pavel Novotný stav letošních voleb do poslanecké sněmovny.

Volič Andreje Babiše je podle něj oběť sofistikované kampaně, ale volič Tomia Okamury je prostý hlupák. „Tomio chce moc a peníze, jen ne dobro pitomců, co ho volí. Možná má rád Angelu Merkelovou. Řekne komukoliv, co chce slyšet. Jeho strana teď po volbách pomalu selhává.

Bulvární novinář okomentoval i stav ostatních stran. ČSSD údajně dostali ránu, protože se nedokázali vypořádat s Andrejem Babišem. „Byl to jejich předposlední vzdech a pokud se nevrátí Jiří Paroubek, tak poslední vzdech přijde příští volby. Piráti budou skvělá opozice. Strana si prošla intenzivním vývojem, věřím jim.“ Je přesvědčen, že je nerozloží žádné kauzy. 

ODS se za mě stydí a já se jí nedivím, mám pověst kreténa, ale slušnost straně nakonec zvítězilo volby.“ Čas Václava Klause ml. prý ještě nepřišel, byť je to velmi výrazná osobnost a je korunním princem strany. Pavel Novotný předsedovi demokratické strany Petru Fialovi věří, že s Andrejem Babišem nepůjde do koalice, byla by to největší zrada všech jejich voličů. Ze strany by odešel. Také se vyjádřil k nadcházejícím prezidentským volbám: „Miloš Zeman stoprocentně volby prohraje v druhém kole a prezidentem se stane Drahoš. Už i na Moravě pochopili, že není zdráv.“

O co se Pavel Novotný vsadil? Co si myslí o Okamurou navrhovaném zestátnění veřejnoprávních médií? Jak probíhá jeho svatá válka s Markem Vítem a proč teď válčí s policejním prezídiem?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.