×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Za současného vedení státního zastupitelství dochází k manipulacím s trestím řízením. Případy jsou křiklavé.“ – říká exposlanec ČSSD a advokát Zdeněk Koudelka.

Proč vidí exposlanec soc. dem. a advokát Zdeněk Koudelka ČSSD jako stranu, která zneužívá moc? Jak vnímá současné vedení státního zastupitelství a proč podle něj dochází k manipulaci s trestním řízením? Jaké konkrétní případy může uvést?

„Nyní jsem člen Trikolory Václava Klause. Členství v ČSSD jsem ukončil proto, že vedení strany chce zakonzervovat  současné držitele moci ve státním zastupitelství. A já ze své činnosti advokáta, ale i z činnosti svých kolegů, tak vím, že za současného vedení státního zastupitelství dochází k manipulacím s třetím řízením, a to k křiklavým a tvrdým příkladům.“ – říká exposlanec ČSSD a advokát Zdeněk Koudelka. Nato popisuje konkrétní případy.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Nyní máme potvrzeno, že to, co dělalo vrchní státní zastupitelství v Olomouci v roce 2013 v Praze, takže na začátku tohoto procesu byla hrubá nezákonnost a vymyšlené trestní stíhání proti panu Grygárkovi. Stojím si za tím, že důvody, které vedly k trestnímu stíhání, byly vyfabulované.“ – dodává exposlanec ČSSD a advokát Zdeněk Koudelka.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.
zdenek-koudelkacssdstatni-zastupitelstviexekutiva

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.