×

Další video: „Média covid nafukují a svalují na Babiše. Oproti europarlamentu jsme vzor demokracie.“ – říká Ivan David

Countdown
Zrušit
×

„V sexuologii mě nic nepřekvapí. Ale přitvrzuje. V České televizi je zakázané v hlavním vysílacím čase slovo erekce. Kdo navštíví na Slovensku moji besedu, má hřích.“ – říká sexuolog Radim Uzel.

Je hřích navštívit jeho přednášku? Kde je v sexuologii hranice, kdy se má o věcech hovořit zcela veřejně a člověk může očekávat zdravotní rady, anebo kdy jde již o bohapustou sprostotu? Jsou stále věci, které sexuologa Radima Uzla v praxi překvapují?

„Slováci tvrdí, že ano. Zejména biskupská konference.“ – uvedl Radim Uzel nejprve k otázce, je-li hřích navštívit jeho přednášku. „Na Slovensku to rozšířili na internetu. Já tam měl několik různých besed a akcí. Byl jsem překvapen, jak bylo vše dopředu vyprodané. Narvané sály. Oni totiž opravdu uveřejnili, že kdo půjde na moji přednášku, tak má hřích. Nemůže být lepší reklama.“

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Hranice, o čem se v sexuologii veřejně hovoří, se mění v průběhu času. Jinak to bylo před deseti lety. Jinak tomu bylo před dvaceti lety. Mění se to také podle média, které používáte. Například Česká televize v mládeži přístupném vysílacím čase zakazuje používat slovo erekce. To je nemravné slovo, které nesmí ani v reklamě v televizi zaznít. Je to zpřísnění. Není to tak, že by se morálka uvolňovala, přitvrzuje se.“ – konstatuje sexuolog Radim Uzel s tím, že v oboru ho nic nepřekvapí i vzhledem k tomu, že dělá dlouhá léta soudního znalce.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

radim-uzelsexuologieceska-televizemoralkasex

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.