×

Další video: „Moji klienti mají opakované tendence k sebevraždě anebo sebepoškozování.“ - vysvětluje TFP terapeut Karel Dobroslav Riegel

Countdown
Zrušit
×

"V naší zemi se zavírá na objednávku..." říká předsedkyně ERÚ Alena Vitásková

Hostem XTV byla významná česká manažerka a dosluhující předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková.

“Přes nevoli mnohých jsem dosloužila své šestileté funkčí období, přestože se usilovalo téměř pár týdnů po mém jmenování, abych z funkce odešla. Za šest let energetická mafie použila všechny prostředky k tomu, abych skončila, mám obrovskou radost, že mandát dokončuji i za těch podmínek, které jsem pro výkon této funkce měla.” říká v úvodu rozhovoru Alena Vitásková, která navzdory všem peripetiím svoje funkční období hodnotí pozitivně a jejíž příběh je popsán i v knize moderátora Luboše Xavera Veselého - Politické kauzy.

Sama Vitásková je autorkou knihy Solární baroni, kde popisuje propojenost organizovaného zločinu, byznysu a politiky. “Bývalý místopředseda vlády Andrej Babiš se několikrát zmínil zcela veřejně, že se tady zavírá na objednávku. Já to mohu potvrdit, jsem jeden z těch případů, protože vím, že jsem nic nezákonného neudělala.” Na říjen letošního roku slibuje vydání druhého dílu s podtitulem “příprava mé vraždy” a závěrečný díl trilogie “vrazi v taláru” by měl vyjít začátkem příštího roku.

Mimo tuto knihu napsala také neprodejnou brožuru nazvanou Na prahu vězení. Ta pojednává o ní samotné, její kariéře a nepravomocnému odsouzení k vysokému trestu odnětí svobody. Přestože tato brožura není k dostání na pultech, v případě zájmu je možné ji získat a to dokonce na náklady samotné paní Vitáskové. Více v rozhovoru.

 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.