×

Další video: Tady všude seděl, hodina zpěvu a na toaletu k Čižínským

Countdown
Zrušit
×

„V české politice chybí trumpismus, selský rozum a skutečná práce pro občany. Ve státním sektoru nemohou být vyšší platy než v soukromém.“ – říká Jindřich Rajchl

O post v čele hnutí Trikolóra, které neuspělo v podzimních volbách do Sněmovny, kde v koalici se Soukromníky a Svobodnými získalo pouze 2,76 procenta hlasů, se bude ucházet právník Jindřich Rajchl. Chtěl by vystřídat exposlankyni Zuzanu Majerovou Zahradníkovou. Je ale vůbec po straně typu Trikolóry poptávka?

„Má kandidatura na předsedu? Vedou mne k tomu asi mé šílené nápady… Ale ne. Opravdu myslím, že v České republice chybí konzervativní strana, která tady je pro lidi a řeší problémy, které naše obyvatele trápí každý den.“ – míní Jindřich Rajchl.

A vysvětluje: „Trumpismus by mohl být v České republice velmi úspěšný. Kdy ta politická strana opravdu řeší problémy tak, jak přicházejí. Když není nesrozumitelná, nečitelná.“ – „Myslím, že po takové straně poptávka je. My jsme pouze nebyli podle mého názoru tento trumpismus lidem vysvětlit.“ – podotýká Jindřich Reichl.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„A dát jim důkaz toho, že jsme takovou stranou, která je tady pro ně. Naopak jsme byli v komunikaci nejednoznační a mnoho lidí se cítilo zmateno, co přesně Trikolóra chce. Nadto zásadní vliv mělo odstoupení bývalého předsedy Václava Klause mladšího, které přišlo v nevhodnou dobu.“ – zamýšlí se nad důvody volebního neúspěch Jindřich Rajchl.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

jindrich-rajchltrikolorazuzana-majerova-zahradnikovapredseda-trikolorykonzervativni-stranatrumpismusvolbypolitikaspolecnostekonomikavaclav-klaus-ml.
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.