×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"V Británii běží sexuální otrokářství provozované pakistánskými gangy, muslimové používají nezletilé nevěřící na sex..." říká David Rath.

„Vždycky jsem byl fanda klasického západního stylu, která západní Evropa představovala. Evropa se od té doby, kdy jsme vstupovali do EU hodně změnila. Tehdy to byla naděje a dnes jsme v situaci, kdy tam začali vládnout podivní euro páprdové, kteří vzhledem nemají daleko do Břežněva. Evropa se z pozice, kdy se členských států ptala na názor do pozice, kdy jen nařizuje a diktuje,“ říká David Rath, který do europarlamentu kandiduje proto, že by chtěl současnou situaci změnit. EU přirovnal k Rakousko-Uherské monarchii, které špatně dopadlo.

Rath si myslí, že bychom měli mít z Islámu obavu. „V některých zemích EU je to už velký problém, podívejte se na Francii, Německo, Británii. Británie už není ta země, kterou já jsem znal, když jsem tam poprvé jel před 35 lety. Běží tam sexuální otrokářství, které organizují pakistánské gangy, které fungují na principu my muslimové jsme nadlidé a nevěřící jsou podlidi. Je tedy možné odchytávat nezletilá děvčata a používat je jako sexuální otrokyně,“ tvrdí.

Je odpůrcem muslimského náboženství a stylu života v Evropě. „Líbí se mi zjednodušená verze evropského stylu života, který je reprezentován v bondovkách. Dobré jídlo, krásné ženy. Ale to, že se rád najíte neznamená, že musíte vlastnit restauraci a to, že máte rád ženy neznamená, že musíte mít 4 manželky,“ myslí si.

Rath byl v minulosti nepravomocně odsouzen za korupci. „Škodí to v očích mnoha lidí, je to balvan na noze, který mě táhne ke dnu a snižuje to mou šanci na úspěch. Ale trvá to už víc než 7 let, celé se to komplikuje a spousta lidí pochopila, že to nebylo tak, jak se tvrdí. Hrálo tam roli cílené poškození mé osoby v ČSSD. Reprezentovali jsme jiný proud, než jakou je teď. Někomu se prostě hodilo zlikvidovat určité lidi včetně mě,“ myslí si David Rath.

Kdo je Suverenita volby do europarlamentu? Co má Islám společného s nacismem? Jaký plán mají muslimové na ovládnutí Evropy? A jak je možné, že se peníze strany nosí v igelitce?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.