×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

„Už mi vyhrožovali likvidací. Kvůli vtípkům o SPD. Původním povoláním jsem zdravotní sestřička.“ – říká profesionální youtuber Cynická svině.

Proč si youtuber Radovan Samotný říká Cynická svině? Jaké je jeho původní povolání? Setkal se už s nevolí, když si nebere často ve svých výstupech servítky? Kdo mu vyhrožoval a jak? Uživí ho videa na YouTube? A jak začínal?

„Jedno je moje jméno, to druhé, Cynická svině, je realita mojí osobnosti. Očividně díky YouTube přežiji. Pokud si člověk zvládne pokrýt náklady, neumře hlady, tak si může říkat profesionální youtuber. A to jsem. Původním povoláním jsem však zdravotní sestřička. Ale po maturitě se ukázalo, že jsem na tuto práci nešikovný.“ – líčí youtuber Cynická svině.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Nutno říct, že když jsem začínal, bylo to velmi prodělečné. Ani to nevydělalo na nájem studia. Původně jsem měl kanál pro mladšího diváka, poté jsem se začal zaměřovat více na obsah. Nemám motivaci něco změnit, možná je v tom můj chorobný exhibicionismus. Už na základní škole jsem dělal divadlo.“ – popisuje Radovan Samotný, proč se z něho stal profesionální youtuber jménem Cynická svině.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

cynicka-svineradovan-samotnyyoutuberyoutube

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.