×

Další video: „Média covid nafukují a svalují na Babiše. Oproti europarlamentu jsme vzor demokracie.“ – říká Ivan David

Countdown
Zrušit
×

„Pokleknutí českých fotbalistů je velká ostuda. Od ministerstva školství dostávají stovky milionů. SPD si polepšila o sto procent.“ – říká Tomio Okamura.

Předseda SPD Tomio Okamura nejprve hodnotí výsledky krajských voleb.

„Hnutí SPD skončilo na čtvrtém místě počtem volebních hlasů. Potvrdili jsme svoji pozici. Před čtyřmi lety jsme měli 18 krajských zastupitelů, teď jich máme 35, takže je to přibližně stoprocentní nárůst. Bezesporu jsme posílili. Samozřejmě to mohlo být lepší, ale přesně víme, kde to máme zlepšit a na čem máme pracovat. Díky našim voličům je SPD pevnou součástí českého politického spektra. Z výsledku je jasné, jaké strany se dostanou za rok do poslanecké sněmovny.“ – míní Tomio Okamura.

A jak vnímá, že některé strany už před volbami deklarují, že s SPD určitě nebudou v žádném případě a za žádných okolností spolupracovat? „Musíme se na to podívat ve dvou rovinách. Zaprvé víme, že před volbami různé strany deklarují různé věci, které potom zásadně neplní a obelhávají voliče. Platí to samozřejmě i v tomto případě. To samé říkaly některé strany před komunálními volbami a výsledkem je to, že SPD je v řadě měst ve vládnoucích koalicích. Proklamace stran před volbami jsou tedy odlišné od reality, kdy jsou s námi v koalici třeba Piráti v Kopřivnici nebo i KDU-ČSL. Takže mne to nemrzí, protože je realita úplně jiná.“ – vysvětluje Tomio Okamura. A dodává, že očekával propad ČSSD.

►Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Voliči už nechtějí, aby ČSSD byla v poslanecké sněmovně a v krajích. Výsledek Trikolóry jsem očekával. Ukázalo se, že je to ‚béčko‘ ODS, které vzali dvě procenta voličů dvě procenta.“ – podotýká Tomio Okamura.

„Už od základní školy jsem se jako šestiletý klučík chodil dívat na ligová utkání. To, jak čeští fotbalisté poklekli a vyjádřili podporu v podstatě rasistickému hnutí BLM, které v Americe zapaluje domy, které je otevřeně rasistické vůči bělochům, je velká ostuda. Tím, že jsou placeni z veřejných peněz, což málokdo ví, tak by do toho neměli tahat politiku. Fotbalová asociace České republiky dostává totiž stovky miliónů z ministerstva školství.“ – konstatuje Tomio Okamura.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

tomio-okamuraspdkrajske-volbykrajska-zastupitelstvapolitikacssdpropad-cssdpredseda-spd

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.