×

Další video: „Rouškování je zlaté tele. Václav Klaus na prezidenta kandidovat nebude. Trumpa dohání minulost, musí se pomstít prohra Hillary.“ – komentuje Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

“Uprchlíků se nebojím, jsem pro to, aby sem přišli. Jako influencer mám v rukou obrovskou moc...” říká Adam Kajumi

„Muser je člověk, kteřý používá sociální síť musica.ly. Jde tam o to, že člověk dělá zábavná videa, kde se tancuje, zpívá, dělá edit nebo vtipy, čímž pak baví i ostatní. Velmi rychle jsem se stal populárním a mediální moc v mých rukách je obrovská. Když řeknu nějakou myšlenku, tak tu slyší davy lidí,“ říká Adam Kajumi, který je z mladé generace lidí, kteří jsou úspěšní na internetu – tzv. influenceři. Na jeho streamech mu ostatní lidé píší, že je motivuje v jejich životních okamžicích.

„Dělejme si co chceme, pokud to není rasistické, vulgární, xenofobní a nikoho to neshazuje a není to nemorální. Mějme se rádi, základ dobrého pocitu je vzájemný respekt,“ myslí si. Jiná média prý nesleduje, protože nechce být ovlivněný a bojí se jich.

Xaver Live ZDE

„Nejsem politický guru, o politiku se příliš nezajímám. Ať si každý nastuduje, kdo je jim sympatický. U voleb jsem nebyl, být influencerem zabere strašně moc času. Dobře to není, ale není to špatně,“ říká. Nedávno vydal píseň, která schytala obrovskou kritiku.

„Jsem mladý kluk, který si jde za svým snem a proto lidem vadím. Pracuju na dalších písničkách, budou motivační. Když tam zazní ‚nahoď úsměv, bude ti s ním líp‘, tak je to motivační. Když se člověk směje, je to upřímná obrana,” prozrazuje Kajumi. „Asi chci být kult. Tvořím to, co lidi baví a chci, aby si říkali moje myšlenky. Na druhou stranu se musím nějak živit,“ uzavírá.

Co se děje na streamech Adama Kajumiho? Proč se bojí médií? Jaký názor má na politiku? Co si myslí o uprchlické krizi? A je jeho píseň dělaná pro byznys?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.