×

Další video: „Pirátské koketování s islámem je hrůza. BIS a tajné služby hrají vlastní politickou hru. Developer Arenberger do června nevydrží.“ – komentuje Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

"Udělat zbrojní pas, chodit na karate a hlídat hranice! Lidé si stále myslí, že se nás terorismus netýká..." říká prezidentská kandidátka Jana Yngland Hrušková

"Já jsem se naštvala, protože nikdo z politiků nezastupuje můj zájem a tak jsem si řekla, proč bych se neměla já sama angažovat. Řekla jsem si, že budu kandidovat, aby můj hlas byl víc slyšet," vysvětluje zpěvačka a aktivistka Jana Yngland Hrušková důvod, proč se uchází o prezidentskou funkci.

Ačkoliv si uvědomuje, že nemá příliš velké šance na uspokojivý volební výsledek, rozhodně nepovažuje svoji kandidaturu za zbytečnou. "Šance jsou bohužel velmi malé, protože nejsem milionář, abych si mohla zaplatit billboardy a klipy v televizi. Není to ale zas takový problém, protože mně jde spíš o tu cestu. Já jsem skromná. Musím být skromná, protože jsem se do toho dostala teprve teď. Dělám to asi rok, ostatní mají za sebou spoustu peněz, kontakty, politické aktivity atd. Já nemám nic z toho. Vařím z vodičky a doufám, že se to nějak vyvine. Těmito volbami nebudu končit, budu pokračovat dál."

Téma, které prezidentskou kandidátku trápí nejvíc a bylo i jedním z důvodů pro vstup na politickou scénu, je terorismus a migrace do Evropy. "Lidi si z toho dělají srandičky. Oni si myslí, že se nás to netýká. Nevyvolávám strach, ale chtěla bych, aby lidé už předem byli připraveni na to, co se může stát."  

Jako opatření navrhuje občanům udělat si zbrojí pas, chodit na karate a také by usilovala o zavření hranic. Z pozice ženy, která žila 20 let v Německu, prorokuje této zemi občanskou válku a to hned po zářiových parlamentních volbách.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.