×

Další video: „Pirátské koketování s islámem je hrůza. BIS a tajné služby hrají vlastní politickou hru. Developer Arenberger do června nevydrží.“ – komentuje Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

"Trumpovi přeskočilo. Zařadil se mezi prezidenty - magory..." říká Michael Kocáb

„Pražský výběr před Rolling Stones bude bohaté vystoupení s hosty, ale pořád máme na paměti, čí koncert to je. Myslím si, že se s nimi určitě uvidíme,“ říká hudebník Michael Kocáb. Přístup této americké kapely byl před lety prý jiný, než Michaela Jacksona. „Choval se s odstupem,“ vzpomíná Kocáb.

Nezabývá se pozicí, kterou zaujímá František Ringo Čech vedle prezidenta Zemana. „Dostal se k Zemanovi jako k mocnému muži, který k němu vzhlédnul. Vládci si ochočili nějaké umělce. Ringo Čech už není schopen nabrat zdravého rozumu.“ Nyní by si od něj nenechal napsat text, protože se podle něj nachází na druhé straně barikády. 

„Trumpovi doslova přeskočilo. Zařadil se mezi prezidenty - magory. Sejít se je krok dobrý. Ale způsob, jak o tom mluví, kdy se z vraždícího diktátora stane ‚šikovný člověk‘, je špatný. Není možné, aby se za dvě vteřiny stala z démonického vládce stal přítel.“ Trumpova dikce v této věci je pro Kocába nepřijatelná.

Jak se Michael Kocáb dozvěděl, že bude Pražský výběr hrát před koncertem Rolling Stones? Jací jsou v zákulisí? A co si myslí o Miloši Zemanovi?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.