×

Další video: „Jestli Škoda Auto u nás skončí, můžeme odstěhovat i celou Mladou Boleslav. ČT by měla vysílat seriál také s Vystrčilem. Pekarová už rozdává soudní verdikty.“ – Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

„Trikolóra je ještě v plenkách. Na předsedu Svobodných, kteří dospěli do bolestivé puberty, jsem nekandidoval proto, abychom se spojovali. Budeme teď víc vidět a budeme srozumitelnější.“ – říká šéf strany Libor Vondráček.

Je dnes vůbec úspěch být předsedou Svobodných? Co se přihodilo, že strana není nikde vidět? Neobsadila prostor, v němž se pohybovala a pohybuje, Trikolóra? A nenadešel podle předsedy Libora Vondráčka vhodný čas na sloučení obou politických subjektů?

Libor Vondráček (* 29. července 1994 Pelhřimov) je český politik a právník, od října 2019 předseda Svobodných, předtím od roku 2017 člen republikového výboru strany.

„Být předsedou Svobodných je osobní úspěch a považuji si toho, ale skutečný úspěch bude, až to nějak zúročíme. Museli jsme začít zčásti stavět věci odznovu. Snad budeme vidět více po 14. únoru, kdy si připomeneme jedenáct let od založení strany. A kdy dáme také veřejnosti najevo, jaký směrem se chceme vydat. Směrem, kdy budou naše myšlenky lépe pochopitelné.“ – míní předseda Svobodných Libor Vondráček.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Z řad našich členů i ze strany voličů se ozývá, že Trikolóra je, co se týká některých našich témat, nyní hlasitější. Jsme rádi, že nejsme sami. Ale stále tu je řada témat, kde říkáme něco jiného. Co se týká spojení stran, Trikolóra je stále v plenkách.“ – dodává předseda Svobodných Libor Vondráček s tím, že na předsedu nekandidoval, aby se oba subjekty spojovaly.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

libor-vondraceksvobodnitrikoloraeudemokraciesvoboda
Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.