×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Třetí světová válka už probíhá, ale ne jako v minulém století. Trump přednesl nejlepší projev. Evropě vzkázal: Budeš mě muset podpořit.“ – říká Cyril Svoboda.

Bude třetí světová válka? Jak hodnotí současný konflikt v Iránu a projev Donalda Trumpa směrem k celému světu? Proč mlčí Rusko? Má bývalý ministr zahraničí, dnes vysokoškolský učitel a poradce Cyril Svoboda (KDU-ČSL) obavu, co se stane, až odejde z Evropské unie Velká Británie? Která další země bude o odchodu uvažovat?

 

„Třetí světová válka probíhá. Válka světa probíhá. Copak máme ve světě mír? Ale už to není a nebude klasická válka, kterou jsme znali z minulého století. Ukazuje se něco jiného. Nás ohrožuje nikoli nějaký stát, ale různé nestátní, polostátní teroristické organizace.“ – konstatuje někdejší ministr zahraničí Cyril Svoboda.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Donald Trump přednesl podle mne jeden ze svých nejlepších projevů. Velmi soustředěné věty, naprosto přesné. Logika výkladu byla železná. Evropě řekl mezi řádky: Budeš mě muset podpořit. Jmenoval Velkou Británii, Francii, Německo. Trump ví, že je třeba, aby se demonstrovalo, že má jednoznačnou podporu liberálního světa. Je pozoruhodné, že Rusko mlčí. Vyjádřila se Čína, kdekdo.“ – dodává někdejší ministr zahraničí Cyril Svoboda.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

cyril-svobodadonald-trumpbrexitvalkairan

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.