×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Tragédie prodávají bulvár nejlépe..." říká šéfredaktor deníku Blesk

Hostem XTV byl Radek Lain, šéfredaktor Blesku. "Bulvár čtou všichni, nebo jsou alespoň na Facebooku, což je taky bulvár. Celebrity často tvrdí, že bulvár nečtou, ale když je Český slavík, každý se rád podívá, zda je v galerii slávy," uvedla údajně třetí nejvlivnější osobnost českých médií. 

"Například Jan Kraus je kritikem bulváru, ale přitom ve svém pořadu z našich produktů čerpá," připomněl Lain, který je známý také svou metodou "trestání" celebrit takzvaným mediálním mlčením. Právě tuto metodu zde šéfredaktor nejprodávanějšího českého deníku podrobně vysvětlil: "Dara Rolins jednou zveřejnila příspěvek na sociálních sítích, ve kterém nás záměrně zmátla kvůli marketingovému tahu. Vydal jsem pokyn, že je pro nás tato osoba nedůvěryhodná a nepsali jsme o ní. Mým záměrem není mást čtenáře."

"Co se týká deníku nebo našeho webu, daří se nám vytvářet společnost našim čtenářům," vysvětlil Lain poslání své profese. Na dotaz, zda deník Blesk někdy byť omylem zveřejnil lež, Lain odpověděl, že patrně ne. "Nebudu přece záměrně uvádět v omyl naše čtenáře. Chyba se ale stát může. Pokud nastane, jsme připraveni jednat a omluvit se," dodal Lain. 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.