×

Další video: „Média covid nafukují a svalují na Babiše. Oproti europarlamentu jsme vzor demokracie.“ – říká Ivan David

Countdown
Zrušit
×

„Technické konopí není nebezpečné. Naopak. S Babišem jsem problém neměl, s jeho manažery už ano. Rytmus je z umělců ještě nejdochvilnější.“ – říká producent David Snášel.

Producent David Snášel dnes řídí vlastní holding s ročním obratem sto milionů korun. Ovládá deset společností, v nichž je plným majitelem nebo výrazným investorem. Jeho podnikatelský příběh se v počátcích pojí především se slovenským raperem Rytmusem.

 

Toto video obsahuje placenou propagaci.

„Příběh Rytmuse se začal psát ještě několik let předtím, než jsme spolu začali spolupracovat. My jsme začali s Rytmusem spolupracovat v dobách jeho největší slávy. Udělali jsme s ním první velké koncertní turné. Poté vydal album Král, které bylo komerčně nejúspěšnější. A spolupracujeme dál. Rok jsme připravovali velký restart, ale koronavirus nám to zatím překazil.“ – říká David Snášel s tím, že museli několik koncertů přesunout.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Je Rytmus opravdu tak složitý člověk, jak se říká? „S každým tímto umělcem je vždycky sranda, ale každý je také specifický a člověk musí být připraven. Patrik je fajn člověk, rozumíme si a spolupráce byla vždycky fajn. Někdy se stalo, že přijel pozdě na koncert. Takže jsem vždy dostával sodu o majitele, jako že tady není.“ – dodává David Snášel s tím, že Rytmus je z těchto umělců ještě nejdochvilnější.

„S panem Babišem jsme se potkali v době, kdy vzniklo hnutí ANO. Asi jsme ho zaujal, jelikož tam byla nabídka, abych vstoupil do politiky, což jsem odmítl.“ – doplňuje David Snášel s tím, že v roce 2013 Andrej Babiš vstoupil do jedné z jeho firem jako investor a spolupráce trvala do roku 2018. „Úplně jsem si nerozuměl manažersky s vedením Mafry. Chtěl jsem si to dělat podle sebe.“

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 

david-snaselandrej-babisrytmuspatrik-vrbovskyanomafraalbum-kralkoronaviruskonopitechnicke-konopi

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.