×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Stát musí zaplatit škody, které způsobil. Řešení je rozdat peníze. Ruský agent? Nevěřím, týdeník Respekt jsem neotevřel od roku 1995. Skutečným rizikem je Čína.“ – říká Marek Benda.

Marek Benda (* 10. listopadu 1968 Praha) je český politik, člen Občanské demokratické strany. Jde o nejdéle sloužícího poslance v novodobé historii. Jakou by dal známku těm, kteří řídí zemi? Je podle něj tajná služba v souvislosti s kauzou ricin na vyměnění

„První byla fáze před vypuknutím pandemie, kdy ministr zdravotnictví Adam Vojtěch fatálně selhal. Náš expert na zdravotnictví Slávek Svoboda se na plénu poslanecké sněmovny ptal, jak jsme na tom s rouškami. A tehdy tam vykládali, že všechno je v pohodě. Pak přišel začátek problémů, kde opravdu asi nikdo netušil, co se odehrává. To, že vláda zastavila celou zemi, tak zastavili je skoro všude na světě. Možná se za dva tři roky při analýzách problému ukáže, že to bylo nesprávně. Ale po bitvě je každý generál.“ – konstatuje poslanec ODS Marek Benda.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Pak nastala fáze nekonečných slibů premiéra, který stále sliboval, že roušky doveze osobně, a ukázalo se, že zdravotnictví je naprosto nepřipravené a naprosto chaotické. A pak se začínáme dostávat do nějaké fáze obnovy, kde naopak je moje hodnocení vlády čtyři mínus. Každý den se mění podmínky.“ – dodává poslanec ODS Marek Benda s tím, že chaos, který vládní opatření pronásleduje, je dost strašný – strašidelný jeho slovy.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

marek-bendaodsvladaepidemiekoronavirusopatrenihodnoceni-vladyandrej-babiscovid-19karantena

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.