×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Současné vedení Prahy je katastrofa. Zahrávat si s vyvlastňováním bytů je nesmysl. Umím si představit, že bych byl primátorem.“ – říká Tomáš Portlík z ODS

Proč předseda pražské ODS Tomáš Portlík obhajuje někdejšího občansko-demokratického primátora Pavla Béma? Proč současné vedení Prahy selhalo? Co by pražská ODS udělala jinak? Jaký je stav Prahy? Přijde doba, kdy bude šéf pražské ODS znamenat opět víc jak ministr?

„Pražská ODS je naprosto disciplinovaná. Přichází doba, kdy o sobě dá opět vědět. Přichází období návratu.“ – zdůrazňuje šéf pražské ODS Tomáš Portlík.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„V Praze se sedm let nic neděje. Realita je taková, že politici nevyřídili vůbec nic. Ano, neudělalo se vůbec nic. Praha nebude mít brzy prostředky na investice. Už brzy bude poptávka po tom, aby se začalo zase pracovat jako v době Pavla Béma. Tehdy se práce hlídala.“ – konstatuje šéf pražské ODS Tomáš Portlík.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

odspiratipavel-bemhribprimatortomas-portlikprazska-odsdoprava

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.