×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Sobotka se panicky bojí konkurence..." říká Jiří Paroubek

"Rozhodnutí ČSSD je správné. Kdo sleduje mé články, tak ví, že jsem to předpovídal. Jen jsem nečekal že to bude tak rychlé," uvedl bývalý premiér a expředseda ČSSD Jiří Paroubek. "Rozdělení pravomocí mezi tři osoby ale není ideální řešení. Ale hlavně to mělo přijít dříve. Pokud chtějí něco uhrát, musí přicházet s tématy jako první," dodává Paroubek.

Podle Paroubka měla ČSSD udělat zásadní personální změnu ve vedení strany již na nedávném stranickém sjezdu. Navíc měli sociální demokraté udělat změny v marketingu. "To, že strana opustila pravo-levý diskurs, tím umožnila hnutí ANO, aby se rozprostřela do levého středu," míní Paroubek, podle kterého neměl Bohuslav Sobotka šanci proti Andreji Babišovi, který má za sebou silný životní příběh. 

"ČSSD akcentuje nesmysly. Třeba minimální mzdu. Půjde k volbám člověk se mzdou 11 tisíc korun?" ptá se Paroubek. Bývalý předseda sociálních demokratů ocenil rozhodnutí Bohuslava Sobotky odstranit z kandidátky Jiřího Zimolu, naopak odchody lidí jako Michal Hašek jsou pro socdem podle Paroubka ztrátou.

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.