×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Sobotka popletl podání demise, podvedla ho vlastní strana..." říká advokátka Klára Samková

"Kdo uznal Bohuslavu Sobotkovi zkoušku z ústavního práva, je zločinec. To, co předvádí, je na vyhazov už od zápočtu. Popletl si demisi, kterou podává vláda poté, co ji Parlament vyslovil nedůvěru s demisí, kdy se sama vláda rozhodne podat demisi. O tom ale musí rozhodnout vláda kolektivně," upozornila v rozhovoru pro XTV advokátka Klára Samková. Podle ní došlo k velkému podvodu na premiéru Sobotkovi, kterým se jeho vlastní strana zbavila neúspěšného předsedy.

"Andrej Babiš je příčinou zhouby této země. Nepochopil, že bohatství národa se odvíjí od kreativity jedince. Pokud se iniciativě jedince staví překážky, tak ustane. Je to prznitel duševna," uvedla Samková. 

Známá bojovnice za lidská práva menšin se vyjádřila také k problematice romské menšiny: "Problém Romů není vyřešen, je zasut, protože ztratil mediální přitažlivost. Ať je pan Čunek rád, že jsem vázána advokátním tajemstvím a na téma Romů důstojně mlčím. Na Romech si politická garnitura vyzkoušela, jak manipulovat s veřejností," kritizovala Samková. "Server Romea nicméně znám, je to neziskovka a souhlasím s tím, že je nekorektní," připustila Samková.

"Islamizace postupuje zcela evidentně," říká Samková, která během rozhovoru překvapila moderátora Luboše Xavera Veselého přiznáním, že by do své advokátní kanceláře nepřijala zaměstnance z řad mužů. 

 

 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.