×

Další video: „Republikán Vance je budoucnost světa. Česká média jsou k smíchu, Američané berou Orbánova jednání vážně. České nemocnice pracují výrazně méně a méně.“ – Roman Šmucler

Countdown
Zrušit
×

"Sobotka nechal vyrůst Babiše a nechává Zemana řádit..." říká Petr Fiala

Předseda ODS Petr Fiala hovoří v novém rozhovoru pro XTV o svých politických konkurentech a zásadních bodech programu, se kterým povede občanskou demokracii do voleb.

“Hrozí tu jednobarevná vláda hnutí ANO s podporou komunistů. To je nebezpečí, proti kterému je třeba se postavit a jediný, kdo mu může čelit, je ODS,” říká předseda Fiala a kromě silných témat v rámci stranického programu také dodává: “U mě mají voliči jednu záruku, já prostě nezradím náš program a ani nepovedu ODS do vlády jen proto, abychom byli ve vládě jako kosmetický doplněk někoho dalšího. Já poctivě říkám, my potřebujeme co nejsilnější mandát, protože my s tím mandátem chceme něco udělat, pro Vás, pro tuto zemi a všechny, kterým záleží na svobodě.”

Ačkoliv Fiala prozatím nespekuluje o spolupráci s případnými koaličními partnery po říjnových volbách, v případě Andreje Babiše a Bohuslava Sobotky si neumí představit navázání politické kooperace. “U Babiše se zcela jednoznačně prokázaly dvě věci. Těmi dluhopisy si optimalizoval daně v době, kdy nám ostatním a hlavně živnostníkům a malým a středním podnikatelům tvrdil, že je potřeba platit daně a ne z toho hledat cesty. Kázal nám vodu a pil víno. Druhý problém je, že neříkal lidem pravdu. Nikdy nerozlišoval podnikání a politiku. Na Bohuslavu Sobotkovi mně víc než tyto kauzy vadí způsob jeho politiky. To co udělal s touto zemí, to kam přivedl tuto vládu, to jak nechal vyrůst Andreje Babiše a populisty, to jak nechal na Hradě doslova s prominutím řádit Miloše Zemana.”

 

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.