×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

"Sobotka je subalterní úředník a Zeman je ostuda..." říká bývalý poradce premiéra Roman Joch

"Neziskové organizace by neměly pobírat peníze od státu, jinak jsou totiž nástroj státu. Klamou názvem, mají být financované dobrovolnými dárci," upozorňuje v rozhovoru pro XTV bývalý poradce premiéra Roman Joch. "Uprchlická krize zastínila otázku, co jsou lidská práva. Vznikla tendence niziskových organizací si monopolizovat otázku lidských práv. Tvrdí, že jejich pojetí lidských práv je jediné správné," uvedl Joch.

Odborník na lidská práva se vyjádřil také k tématu Romů. "Romská menšina je sociálně chudší. Stát jim chce pomáhat se z toho dostat. Pravdou je, že mnozí lidé v české vílé většině mají vůči Romům předsudky, ale to ještě není porušování lidských práv. Řešení je uvnitř komunity. Podívejte se na vietnamskou menšinu - dává důraz na vzdělání a dnes se stává součástí elity společnosti," argumenuje Joch.

"Miloše Zemana považuji za ostudu prezidentského úřadu. Souhlasím s nimi se dvěmi věcmi - k podpoře Izraele a nepřijímání imigrantů. Převáží to ale jeho styl vystupování, příchylnost k Rusku a Číně. Nevolil jsem ho a stoprocentně ho volit nebudu," prozradil Joch.

Andrej Babiš je podle něj dalším podnikatelem v politice. "Uvidíme, co způsobí současná krize. Myslím, že klesnou preference jako hnutí ANO, tak ČSSD," sdělil Joch. Podle Jocha se stane ministryní financí osoba, kterou určí Andrej Babiš. Prozradil také, koho bude volit v blížících se volbách: "Jednu z parlamentních pravicových stran," řekl Joch.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.