×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Šlachta a jeho spolupracovníci mají na rukou krev mnoha nevinných lidí. Pracovali v organizované skupině se státními zástupci. Díky tomu mohli páchat trestnou činnost.“ – říká Ivan Langer.

Cítí se být svobodným občanem? Na co by se zeptal plukovníka Roberta Šlachty, který bude hostem ve studiu hned po něm? Byl Šlachta policejní figura v něčích rukou? Dostal exministr vnitra Ivan Langer (ODS) skutečně nabídku, aby s Andrejem Babišem zakládal hnutí ANO? Byli přátelé?

 

„Pana Šlachty bych se na nic neptal. Já bych mu odcitoval Josefa Kemra z jedné pohádky: ‚Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu. To je bída…‘ Myslím si, že Robert Šlachta bohužel vejde do dějin české policie jako policejní funkcionář, který nezvládl svoji funkci a bude odstrašujícím případem pro všechny budoucí policejní manažery.“ – konstatuje někdejší místopředseda ODS a exministr vnitra Ivan Langer.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Kauza Vidkun je ukázkovým příkladem toho, že když někdo, kdo má v rukou moc, se z té moci nezodpovídá, tak se snadno tato moc zvrhne. A kauza Vidkun brutálně zasáhla do života mnoha nevinných lidí. Pan plukovník Šlachta a jeho spolupracovníci nejenom v této kauze mají do slova a do písmene na rukou krev mnoha nevinných lidí, a to jenom kvůli tomu, že se nemuseli zpovídat z výkonu své moci, že pracovali v organizované skupině společně se státními zástupci. A díky tomu mohli páchat trestnou činnost, kterou ti samí státní zástupci kryli, a když měla být rozkrývána, tak tomu zabránili.“ – dodává někdejší místopředseda ODS a exministr vnitra Ivan Langer.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

ivan-langerandrej-babisrobert-slachta

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.