×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„S takto vážnou situací jsem se v životě ještě nesetkal. Opatření jsou velmi přísná, což je dobře. Vláda reaguje adekvátně.“ – říká šéf komunistických poslanců Pavel Kováčik.

Pavel Kováčik (* 2. července 1955) je od roku 1996 poslancem a od roku 2002 předsedou poslaneckého klubu KSČM. Považuje opatření proti koronaviru za adekvátní, anebo nedostatečná? Často slyšíme o katastrofálním nedostatku vody, jak tuto situaci vnímá a co na to říkají zemědělci?

„Bez ohledu na to, v jakém vztahu jsme teď k vládě, musím říci, že ta opatření jsou adekvátní – i když nemají někdy úplně zákonný podklad, ale na to se teď nikdo neptá. Ptá se na to, jestli nás ta opatření jsou schopna ochránit před ještě větším atakem epidemie koronaviru, nebo nejsou. Podle mého soudu dělá vláda opatření velmi přísná, což je dobře.“ – míní šéf komunistických poslanců Pavel Kováčik.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Ono je někdy těžké přesvědčit svobodného občana, aby si nevyjel zalyžovat do Trentina, když jsou volné sjezdovky a když jsou tam slevy. To je z mého pohledu trochu nepochopitelné. Ta situace je velmi vážná, alespoň já jsem se s něčím takovým ve svém životě ještě nesetkal.“ – dodává šéf komunistických poslanců Pavel Kováčik s tím, „že se mluví o tom, že koronavirus otevřel doširoka bránu, za kterou čekala krize“.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 

pavel-kovacikkoronaviruscovid-19epidemiepandemiekarantenakscm

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.