×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Prostřeno manipuluje štáb..." říká herec Karel Ondrka

Hostem XTV byl herec a režisér Karel Ondrka: "Štáb Prostřena celou reality show během natáčení manipuluje, je to soutěž o taktice," prozradil slavný "magor Karel" ze slavné Kazmovy nachytávky televize Prima. "Změnilo mi to život. Užívám si kontakt s lidmi, všude musím chodit o 20 minut dříve, pořád mě někdo zastavuje na ulici. Ale už se do té role vracet nikdy nechci."

"Už během studií jsem se snažil pomoct, kde to šlo. Kdykoli mi někdo zavolal, přijel jsem," vzpomíná dnes již slavný "Karel z Prostřena". "Kazma má za sebou již několik podobných projektů. Když člověk vidí práci jeho a Markuse Kruga, vzbudí to v něm důvěru," líčí Ondrka.

"Moje úloh abyla jednoduchá. Ustát to. Kazma je zvláštní člověk. Když jsem za ním přišel poprvé, byl jsem překvapený. Seděl tam obyčejný silně nevyspalý kluk. Je velmi inteligentní. Přesně ví co dělá," vysvětluje Ondrka, podle kterého je Kamil "Kazma" Bartošek v soukromí velmi starostlivý člověk.

"Při natáčení Prostřena bylo několik momentů, kdy se ladily detaily. Ale jeho argumenty jsou vždy lepší," přemítá Karel Ondrka. "Nevydělal jsem na tom nic. Dostal jsem částku, kterou jsem potřeboval, když jsem byl měsíc a půl bez práce. Nedělal jsem to kvůli penězům," řekl Ondrka.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.