×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Primátorka Krnáčová má veliké rezervy, Praze nepřinesla profesionální tým..." říká starosta Prahy 5 Pavel Richter

„Zpovykaní jedinci je špatné slovní spojení, které paní primátorka zvolila. Ale rozumím kontextu, městská hromadná doprava v Praze patří k tomu nejlepšímu, co v Evropě je,“ myslí si Pavel Richter, starosta Prahy 5 a zastupitel hlavního města.

„Dostavba metra D se uskuteční, jen bude trvat, než se vykoupí pozemky. Tím, že jdeme do částečně nezastavěných ploch, musíme diskutovat nad budoucí podobou města.“ Nejvýznamnější dopravní stavba, Radlická radiála, což je propojení dálnice D5 s Barrandovským mostem a Strakonickou, je ve stádiu územního rozhodnutí. „Kdyby to bylo za 6 let, tak by to bylo bezva,“ přiznává Richter.

Vyhlídkové kolo na smíchovské náplavce je podle něj minulostí. Existoval investor, který měl s prostorem tento záměr, ale nedostal patřičná povolení a skončila mu smlouva. Náplavka na Smíchově jako taková se ale bude rekonstruovat, bude oplývat elektrickou sítí a veřejnými záchodky. Je plán vybudovat v prostorách nábřežních kobek kavárny a ateliéry. „Chceme se poradit s veřejností,“ říká starosta Pětky.

Adrianu Krnáčovou nehodnotí jako příliš úspěšnou primátorku. „Má veliké rezervy, nepovedlo se jí přivést do Prahy profesionální manažerský tým, jak deklarovala.“

Za jak dlouho bude mít stanice metra Anděl opraveno schodiště? Jak se bude měnit pražská čtvrť Smíchov? Kdy se dostaneme metrem na letiště? Bude Pavel Richter kandidovat v komunálních volbách? A řeší radnice ještě nějaké problematické záležitosti z dob starosty Jančíka?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.