×

Další video: „Covid se přenáší hlavně v rodinách než na vánočních trzích. Michalik skončil dřív, než začal, chtělo by to zřídit ministerstvo pro šmelinu.“ – říká Karolina Stonjeková

Countdown
Zrušit
×

„Primátor Hřib, to je jedno velké amatérství, arogance a do toho neskutečné ego. Jedovatý koktejl.“ – hodnotí vedení Prahy Alexandra Udženija.

Co lze očekávat od kongresu ODS a kdo nahradí Evžena Tošenovského ve funkci místopředsedy? Je dobře, že Petr Fiala nemá žádného vyzyvatele? Půjde ODS společně do voleb s TOP 09? Jak hodnotí pražského primátora? Koho údajně Zdeněk Hřib šikanuje? Přečetla si první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija Babišovu vizi státu?

„Za čtrnáct dní nás čeká kongres. V tuto chvíli je pro ODS dobře, že Petra Fialu nikdo nevyzval. Musíme vzít v úvahu, že pan Fiala nastoupil do čela ODS, když jsme byli na pětiprocentní hranici volitelnosti. A pan předseda opravdu ODS vytáhnul. V každých volbách posilujeme. Senátní volby jsme vyhráli. V Praze jsme vyhráli volby. Myslím, že pan předseda má ještě kus práce před sebou.“ – říká Alexandra Udženija.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Praha stagnuje. Byl videomapping, byl zrušený ohňostroj, pandy v převlecích, které chodily po Staroměstském náměstí, ty pan primátor Hřib zakázal. Pak vyvěsil LGB vlajku. Tohle se děje. Ale podstatné věci, jako je řešení dopravy, jako je řešení parkování, dostupného bydlení a jakýkoli rozvoj Prahy, tak to se bohužel neděje.“ – dodává Alexandra Udženija.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

alexandra-udzenijazdenek-hribodspetr-fiala

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.