×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

"Prezidentu Zemanovi jsem zachránil život..." říká podnikatel Jan Čížek

"Jezdil jsem v Zemáku a prezidenta pamatuji před dvaceti lety. Jeho názory jsou pořád stejné, je to pravicově smýšlející člověk," říká podnikatel Jan Čížek, jenž úspěšně vydává lokální noviny a nyní chce do politiky. "Pražáky zajímají výsledky a ty nejsou úplně ideální. Vadí mi bezpečnost, dát si kolo do sklepa se bere jako vtip, je to stoprocentní jistota, že vám ho někdo ukradne."

Praha podle něj není bezpečné město. "Prevencí je více policistů v ulicích. Jsou podstavy jak v městské, tak ve státní policii. Chybí nám v ulicích tisíc strážníků. Podle mediálního obrazu jsou SPD blázni a fašisti. Není to pravda, je to všechno obráceně. Jsou to stejné lži, jako se tvrdily o Donaldu Trumpovi," myslí si podnikatel.

Tomio Okamura na něj udělal dojem a proto se rozhodl přidat ke straně SPD. "Máme stánky v Praze a potenciál je tu 25 procent. Čtvrtina lidí nám podvá ruku a říká, že jsme jediní, kteří říkají pravdu." Stejné problémy s médii, jako Okamura, mají podle Čížka jak Trump, Le Penová nebo Strache. "Média jsou nečestná. Tomio chodí jen do přímých přenosů, aby se jeho myšlenek nedalo zneužít."

Jakým způsobem prezidentu Zemanovi Čížek zachránil život? Jak vyrešit problém s nedostatkem strážníků? Je Praha bezpečná? A co všechno chce SPD v hlavním městě vylepšit?

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.