×

Další video: „Pirátské koketování s islámem je hrůza. BIS a tajné služby hrají vlastní politickou hru. Developer Arenberger do června nevydrží.“ – komentuje Petr Holec

Countdown
Zrušit
×

„Prezident Zeman se ke mně chová lidsky. Je dobře, že Andrej Babiš neodstoupil. Kdo vládne, o tom u nás rozhodují státní zástupci a policie.“ – říká bývalý premiér Petr Nečas.

Jak prožíval a prožívá svoji kauzu? Proč podle něj nejsou státní zastupitelství nezávislá? Jak dnes vnímá politiku, protibabišovské demonstranty a vývoj ODS? Proč je kauza CASA exministryně Vlasty Parkanové zvěrstvo? Zasáhl ho odchod zpěváka Karla Gotta?

„Moje soukromé odposlechy? Nad tím se nedá mávnout rukou, s tím se nelze vyrovnat. Nájezd státu do soukromí normální člověk neustojí. Byl jsem profesně a společensky popraven.“ – konstatuje někdejší premiér Petr Nečas, dnes řadový člen ODS.

Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

 „K soudu si chodíme pro rozhodnutí, nikoli pro spravedlnost. Státní zastupitelství při sebemenších možnostech žaluje kdeco. To je trend. Pokud by byl případ Andreje Babiše zlom, bylo by to úžasné. A nemyslím tím jenom kauzu mé paní.“ – podotýká někdejší předseda ODS a expremiér Petr Nečas s tím, že nejhůř mu bylo v samotném počátku kauzy.

„Stovky policistů v ulicích, údajné stovky kilogramů zlata, neuvěřitelné výplody o sabotážích. Pouta. Domovní prohlídky na 70 metrech čtverečních, které provádělo 15 policistů. Extrémní tlak.“ – uzavírá bývalý ministerský předseda Petr Nečas.

Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

andrej-babismilos-zemankarel-gottpetr-necasjana-necasovapolicieafera-nagyova

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.