×

Další video: „Zákaz vycházení je k ničemu, přijde mi hloupý. Úředníkům a politikům na home office bych snížil platy.“ – říká senátor Jiří Čunek

Countdown
Zrušit
×

„Praha je ve strašném stavu. S Pavlem Novotným jsme se podporovali. Společnou nahou fotku ale nemáme.“ – říká místostarosta Prahy 6 Jakub Stárek.

Proč v kampani rozdával hladkou mouku? S jakým pocitem sleduje kroky primátora Hřiba (Piráti)? Jak vnímá zastupitel magistrátu hlavního města a místostarosta Prahy 6 Jakub Stárek (ODS) spolustraníka Pavla Novotného? Kdy se bude projíždět plynule Prahou?

„Kampaň jsem nevymyslel já, i když spoustu jejích dílčích částí vyšlo z mé hlavy. Klíčové bylo, že jsem se dobře strefil, spolupracoval jsem s dobrou agenturou. Mouka, to bylo o svobodě volby.“ – uvádí místostarosta Prahy 6 Jakub Stárek k tomu, proč ji v kampani rozdával.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Pavla Novotného docela dobře znám. Podporovali jsme se v kampaních. Považuju ho za jednoho z členů ODS, který se snaží hovořit bulvárním způsobem. Pavel dosahuje slušných výsledků, co se týká otisku v médiích.“ – konstatuje dále místostarosta Prahy 6 Jakub Stárek.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

 
jakub-starekodspraha-6pavel-novotnyzdenek-hrib

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.