×

Další video: „Média covid nafukují a svalují na Babiše. Oproti europarlamentu jsme vzor demokracie.“ – říká Ivan David

Countdown
Zrušit
×

"Prague Pride není dobrá věc..." říká šestnáctiletý lidovec Tomáš Michalko

Hostem XTV byl šestnáctiletý lidovec a aspirující politolog Tomáš Michalko.

“Politika ovlivňuje každého z nás už od dětství. Já se o politiku zajímám od dvanácti let. V poslední době jsem to začal sledovat trošku víc,” říká mladý místopředseda KV, student střední školy a také fotbalista.

Na adresu představitelů křest’ansko-demokratické strany říká: “Mám rád Pavla Bělobrádka. Čunek mi nesedí. Myslím si, že Bělobrádek je nejlepší předseda KDU-ČSL, kterého měli od Luxe. Dokázal tu stranu zpátky dovést do parlamentu, což se nikomu tady v České republice ještě nepodařilo. Jenom jemu. Jiří Čunek a jeho názory mi nejsou blízké. Ted’ se vyjádřil k Prague Pride a s tím nesouhlasím.” K pražskému LGBT pochodu dodává: “Je to pochod, který symbolizuje, že chtějí víc práv pro homosexuální páry a nemá to žádný jiný význam. Oni mají dostatečná práva. Mají registrované partnerství a co víc by chtěli. Rodinu má tvořit muž a žena. Ne muž a muž. To je prostě špatně.”

Z pohledu budoucího politologa odhaduje výsledky parlamentních voleb na vítězství hnutí ANO. “Za nimi bude sociální demokracie. Pravicové strany se jenom vymění. Slabší ted’ bude TOPka a silnější bude ODS. Premiérem bude Andrej Babiš.”

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.