×

Další video: „Prymula? Totální zatmění. Papalášský syndrom. Katastrofální přístup. Ministrem už být nemůže. Pokuta jedenáct tisíc za polibek je případ úřednické demence,“ říká Jaroslav Plesl.

Countdown
Zrušit
×

Práce Tomia Okamury se rovná nule..." říká poslanec Marek Černoch

Poslanec Marek Černoch přijal pozvání do XTV a objasňuje průběh svého působení v politice i Úsvitu přímé demokracie, hnutí, za které se dostal do parlamentu po volbách v roce 2013. Vysvětluje také podrobnosti jejího rozštěpení a následného vzniku strany Úsvit - Národní koalice.

"Dával jsem Úsvitu maximum", hodnotí své snažení v minulých letech. Přesto své členství už ukončil a zvažuje, zda do říjnových parlamentních voleb vůbec půjde.

Práci bývalého stranického kolegy Tomia Okamury považuje za nulovou a důvodem jejich rozchodu bylo údajně odvádění peněz ze strany. V této souvislosti poukazuje na smlouvu, na kterou se přišlo při kontrole hospodaření ve straně a podle které za těmito odvody stojí právě Okamura.

"Dělal jsem pilota, uživil jsem se i bez poslanecké sněmovny" zmínil také v diskusi, tudíž přišla řeč i na jeho zkušenosti s řízením velkých dopravních letadel i případném návratu k původní profesi. 

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.