×

Další video: Moc peněz #14 – Ideální čas k nákupu zlata

Countdown
Zrušit
×

"Policie, státní zastupitelství a soudy jsou nejslabší články našeho státu..." říká manažer Martin Michal

„V současné době nevedeme žádný nový soudní spor, všechno se zklidnilo. Není k tomu důvod, novináři nás přestali pomlouvat, začali s námi komunikovat. Hned je to vidět na naší práci. Pochybuju o duševním stavu (Jana Šinágla, pozn. red.), je to člověk, který uráží tři čtvrtě lidí v republice, pomlouvá je. Už jsme mu třikrát řekli, ať nešíří lži a pomluvy. Za tyto pomluvy nám musí zaplatit 1,2 milionu,“ říká manažer Heleny Vondráčkové Martin Michal.

Podle něj Šinágl peníze zaplatí. „Je tam naprostá jistota, že ty peníze bude muset zaplatit. Pokud je člověk rozumný, je možné mu zavolat. On však není normální, svou činnost násobí. S Bauer Media jsme se mimosoudně dohodli, od té doby žádný problém není,“ popisuje Michal.

Situace ve stavu české justice se podle něj nelepší, je to ještě horší. „Jde o nejslabší článek našeho státu. Je to policie, státní zastupitelství a soudy. I proto je tu takový chaos. Policie kryje trestnou činnost,“ říká. Policie podle něj schválně nekoná.

Chystá se koncert Heleny Vondráčkové. „Lucerna je pro nás svátek, je to pro nás těžká práce, má zvláštní atmosféru. Speciálně se na ni připravuje, je to zvukově těžší.“

Nohavicu a jeho ocenění od Putina podle Michala kritizují méně úspěšní. „Jsou to buď lidé, co méně dokázali a nebo furt ta samá partička – STAN, KDU-ČSL nebo TOP 09.

Jak funguje známý aktivista Jan Šinágl? Soudí se Michal stále s některými médii? Jak dopadla kauza se starostou Dolní Studénky? A co si myslí o Nohavicovi a jeho ocenění Putinem?

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.