×

Další video: Protiputinovský bramborový salát, dezinformace VM a zase ženy v Barmě!

Countdown
Zrušit
×

"Podal jsem trestní oznámení na Babiše..." říká youtuber Mike Pán

Účast v XTV číslo 3. Mike Pán vstupuje do politiky.

Od posledního rozhovoru Mika Pána v XTV uplynulo několik týdnů a jeho dříve avizovaná účast v politice už dostává konkrétní obrysy. “V této zemi mi vadí několik věcí a ta message byla to změnit. Pouze byla otázka za jakou stranu, s kým se domluvíme a kdo půjde ve stopách, které mám na mysli. Ve finále jsme si podali ruku s panem Sehnalem a jeho Občanskou demokratickou aliancí,” uvádí Mike.

ODA popisuje jako spolek naštvaných podnikatelů, kde není pouze členem, ale také jakýmsi marketingovým nástrojem. Jako úspěšný youtuber s mnoha tisíci odběrateli má totiž v plánu přilákat do nadcházejících voleb prvovoliče. “Vstupuju do komunální politiky a příští rok budu zastupitelem hlavního města Prahy. Politická vize je přivést mladé lidi k volbám, na základě toho získat preferenční hlasy, ideální by bylo získat samozřejmě i prezidenta.” V rámci marketingových aktivit ve straně chystá také projekty s. r. o. přes internet a podnikatelská akademie.

“Nežijeme ve státě, kdy stát zajišt’uje bezpečnost občanů, ale žijeme ve státě, kde Babiš chce vést občana za ruku a říkat mu, co má dělat. Pokud tady lidé zvolí ANOfert, tak to tady dopadne tak, že veškerá média si ANOfert koupí, bude si psát, co chce a budeme tady v komunismu,” opřel se Mike do bývalého ministra financí v diskusi nad nedávnými články v jeho médiích.

Na základě blížících se voleb a dalších skutečností došlo v závěru rozhovoru ke společné dohodě, která odkládá Mikovu plánovanou cestu do USA spolu s moderátorem Lubošem Xaverem Veselým a štábem XTV na náhradní termín.

 

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.