×

Další video: „Covid mění zahrady, lidé se vrací k opékání buřtů. Bohatí chtějí vodopády a vzrostlé stromy. Skalky jsou už z módy.“ – říká zahradní architektka Dana Makrlíková

Countdown
Zrušit
×

„Písničku mého otce Tam u nebeských bran měl původně zpívat Karel Gott, ale nakonec je dobře, že to byl Michal Tučný.“ – vzpomíná zpěvák a textař Marcel Zmožek.

O jaké písničky si říká publikum? Co si myslí o hudebních kriticích? Jaké textaře pokládá zpěvák a skladatel Marcel Zmožek za nejlepší v Čechách? Jak vzpomíná na Karla Gotta?

„Mým největším hitem je Láska je největší dar, i když na YouTubu nyní boduje klip Nic nestává se náhodou. U mého otce je zase největší hit Tam u nebeských bran – písnička, kterou zpíval Michal Tučný. Původně ji měl zpívat Karel Gott. Když vznikla, přijel k nám domů Zdeněk Rytíř. Povídal, že by to měl zpívat Michal, ne Karel. Je dobře, že se to takhle stalo. Lepšího interpreta, než je Michal Tučný, to si neumím v tomhle konkrétním případě představit. Druhým největším hitem mého otce jsou pak Zvonky štěstí.“ – míní zpěvák, textař a skladatel Marcel Zmožek.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

„Když někdo řekne, že moje písničky jsou kýč, tak jsem rád, protože největší kýč je západ a východ slunce, a jak rádi se na to díváme. Proč nepotěšit písničkou, která lidem lahodí.“ – říká zpěvák, textař a skladatel Marcel Zmožek.

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

karel-gottmarcel-zmozekzdene-rytirjiri-zmozekpopularni-hudba

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.