×

Další video: „Přísná dieta v době COVIDU-19 je riskantní pro průběh nemoci. Imunitní systém nemá energii.“ – varuje obezitolog Martin Matoulek

Countdown
Zrušit
×

„Piráti jsou radikální levicová strana. Členství v EU nemá alternativu, pokud chceme udržet svobodu, demokracii a prosperitu.“ – říká europoslanec Jiří Pospíšil

Co spojuje stranu Zelených se stranou TOP 09? Jak by fungovala Evropská unie, pokud vyhrají volby euroskeptické strany? Jak bude vypadat budoucnost TOP 09?

„Jako Evropská unie máme politickou spolupráci v zahraniční politice. Podle mého názoru je to nezbytně nutné pro budoucnost Evropy. Odpůrci Evropské unie říkají abychom toto zbourali a pojďme pouze ekonomicky obchodovat. Toto je podle mého strašně špatné a nebezpečné. Politicky bychom byli strašně slabý.“ – popisuje svůj postoj k EU Jiří Pospíšil.

► Doporučujeme YouTube – Xaver Live.

 „Stranu Zelených volí přibližně 2 % občanů. Jsou to lidé demokratičtí, proevropští a je škoda, aby jejich hlasy propadly. Proto jsme jim nabídli spolupráci, abychom posilnili proevropský hlas. Jinými slovy půjde o každý proevropský hlas. Chceme posílit strany, které chtějí zachovat pozici České republiky v Evropské unii a chtějí zachovat Evropskou unii. Proto jsme součástí této koalice.“ – komentuje vytvořenou koalici Jiří Pospíšil.

 

 

► Projekt internetové nezávislé televize XTV můžete podpořit zde.

Komentáře

Další videa
Načíst další Paráda! Došli jste až na konec.